İnşaat

2003 yılı itibariyle Mustaş olarak sahip olduğumuz başarı ve güveni inşaat alanında da gerçekleştirebilmek adına inşaat malzemeleri üretimini başlatmıştır. mr.fix markası ile yapı kimyasalları faliyetlerimizi teknoloji ve yeniliklere vermiş olduğumuz önemle dünya standartlarına uygun olarak üretimini sürdürmektedir.

Mr.fix markamız ile müşterilerimizin bize duyduğu güven ile büyük projelerede çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kartaş Ltd.Şti. 2003 yılında Azerbaycanda kurulmuş Mr.fix markası ile üretime başlamıştır.üretim ve ürün teknolojisine verdiğimiz önem markamızı kısa süre içerisinde ülkenin en önemli yapı kimyasalları üreticisi konumuna getirmiştir.

Fayans yapıştırıcı,derz dolguları,su izolasyonları,ısı izolasyonları vb.inşaat malzemesi üretmektedir.Beton katkı maddeleri üretim tesisini 2008 yılında kurmuş Betonmix markası ile üretimini başarı ile sürdürmektedir. 2014 yılında dünyada gelişen sektör olan ısı yalıtım malzemeleri üretim tesisini kurmuş mr.polyboard markası ile üretimine sürdürmektedir.

MR. FIX WEB SİTESİNE GİT

ABS Alçı ve Blok Sanayi A.Ş. Türki Cumhuriyetler Distribütörlüğü

Çimsa Çimento Sanayi A.Ş. Türki Cumhuriyetler Distribütörlüğü

Gayrimenkul

Azerbaycan Kars Konsolosluğu Yapım ve Onarımı

E-BÜLTEN